Seniorzy

 

 Kolejka 1 – 5-6 sierpnia
Obra Kościan Biały Orzeł Koźmin
Victoria Września Rawia Rawicz
Victoria Ostrzeszów LKS Gołuchów
SKP Słupca Kania Gostyń
Korona Piaski Tur 1921 Turek
Polonia Kępno Wicher Dobra
Polonia 1912 Leszno Ostrovia 1909 Ostrów
Pogoń Nowe Skalmierzyce PKS Racot
 Kolejka 2 – 12-13 sierpnia
Biały Orzeł Koźmin PKS Racot
Ostrovia 1909 Ostrów Pogoń Nowe Skalmierzyce
Wicher Dobra Polonia 1912 Leszno
Tur 1921 Turek Polonia Kępno
Kania Gostyń Korona Piaski
LKS Gołuchów SKP Słupca
Rawia Rawicz Victoria Ostrzeszów
Obra Kościan Victoria Września
 Kolejka 3 – 15 sierpnia
Victoria Września Biały Orzeł Koźmin
Victoria Ostrzeszów Obra Kościan
SKP Słupca Rawia Rawicz
Korona Piaski LKS Gołuchów
Polonia Kępno Kania Gostyń
Polonia 1912 Leszno Tur 1921 Turek
Pogoń Nowe Skalmierzyce Wicher Dobra
PKS Racot Ostrovia 1909 Ostrów
 Kolejka 4 – 19-20 sierpnia
Biały Orzeł Koźmin Ostrovia 1909 Ostrów
Wicher Dobra PKS Racot
Tur 1921 Turek Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kania Gostyń Polonia 1912 Leszno
LKS Gołuchów Polonia Kępno
Rawia Rawicz Korona Piaski
Obra Kościan SKP Słupca
Victoria Września Victoria Ostrzeszów
 Kolejka 5 – 26-27 sierpnia
Victoria Ostrzeszów Biały Orzeł Koźmin
SKP Słupca Victoria Września
Korona Piaski Obra Kościan
Polonia Kępno Rawia Rawicz
Polonia 1912 Leszno LKS Gołuchów
Pogoń Nowe Skalmierzyce Kania Gostyń
PKS Racot Tur 1921 Turek
Ostrovia 1909 Ostrów Wicher Dobra
 Kolejka 6 – 2-3 września
Biały Orzeł Koźmin Wicher Dobra
Tur 1921 Turek Ostrovia 1909 Ostrów
Kania Gostyń PKS Racot
LKS Gołuchów Pogoń Nowe Skalmierzyce
Rawia Rawicz Polonia 1912 Leszno
Obra Kościan Polonia Kępno
Victoria Września Korona Piaski
Victoria Ostrzeszów SKP Słupca
 Kolejka 7 – 9-10 września
SKP Słupca Biały Orzeł Koźmin
Korona Piaski Victoria Ostrzeszów
Polonia Kępno Victoria Września
Polonia 1912 Leszno Obra Kościan
Pogoń Nowe Skalmierzyce Rawia Rawicz
PKS Racot LKS Gołuchów
Ostrovia 1909 Ostrów Kania Gostyń
Wicher Dobra Tur 1921 Turek
 Kolejka 8 – 16-17 września
Biały Orzeł Koźmin Tur 1921 Turek
Kania Gostyń Wicher Dobra
LKS Gołuchów Ostrovia 1909 Ostrów
Rawia Rawicz PKS Racot
Obra Kościan Pogoń Nowe Skalmierzyce
Victoria Września Polonia 1912 Leszno
Victoria Ostrzeszów Polonia Kępno
SKP Słupca Korona Piaski
 Kolejka 9 – 23-24 września
Korona Piaski Biały Orzeł Koźmin
Polonia Kępno SKP Słupca
Polonia 1912 Leszno Victoria Ostrzeszów
Pogoń Nowe Skalmierzyce Victoria Września
PKS Racot Obra Kościan
Ostrovia 1909 Ostrów Rawia Rawicz
Wicher Dobra LKS Gołuchów
Tur 1921 Turek Kania Gostyń
 Kolejka 10 – 30 września-1 października
Biały Orzeł Koźmin Kania Gostyń
LKS Gołuchów Tur 1921 Turek
Rawia Rawicz Wicher Dobra
Obra Kościan Ostrovia 1909 Ostrów
Victoria Września PKS Racot
Victoria Ostrzeszów Pogoń Nowe Skalmierzyce
SKP Słupca Polonia 1912 Leszno
Korona Piaski Polonia Kępno
 Kolejka 11 – 7-8 października
Polonia Kępno Biały Orzeł Koźmin
Polonia 1912 Leszno Korona Piaski
Pogoń Nowe Skalmierzyce SKP Słupca
PKS Racot Victoria Ostrzeszów
Ostrovia 1909 Ostrów Victoria Września
Wicher Dobra Obra Kościan
Tur 1921 Turek Rawia Rawicz
Kania Gostyń LKS Gołuchów
 Kolejka 12 – 14-15 października
Biały Orzeł Koźmin LKS Gołuchów
Rawia Rawicz Kania Gostyń
Obra Kościan Tur 1921 Turek
Victoria Września Wicher Dobra
Victoria Ostrzeszów Ostrovia 1909 Ostrów
SKP Słupca PKS Racot
Korona Piaski Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Kępno Polonia 1912 Leszno
 Kolejka 13 – 21-22 października
Polonia 1912 Leszno Biały Orzeł Koźmin
Pogoń Nowe Skalmierzyce Polonia Kępno
PKS Racot Korona Piaski
Ostrovia 1909 Ostrów SKP Słupca
Wicher Dobra Victoria Ostrzeszów
Tur 1921 Turek Victoria Września
Kania Gostyń Obra Kościan
LKS Gołuchów Rawia Rawicz
 Kolejka 14 – 28-29 października
Biały Orzeł Koźmin Rawia Rawicz
Obra Kościan LKS Gołuchów
Victoria Września Kania Gostyń
Victoria Ostrzeszów Tur 1921 Turek
SKP Słupca Wicher Dobra
Korona Piaski Ostrovia 1909 Ostrów
Polonia Kępno PKS Racot
Polonia 1912 Leszno Pogoń Nowe Skalmierzyce
 Kolejka 15 – 4-5 listopada
Pogoń Nowe Skalmierzyce Biały Orzeł Koźmin
PKS Racot Polonia 1912 Leszno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Polonia Kępno
Wicher Dobra Korona Piaski
Tur 1921 Turek SKP Słupca
Kania Gostyń Victoria Ostrzeszów
LKS Gołuchów Victoria Września
Rawia Rawicz Obra Kościan
 Kolejka 16 – 11-12 listopada
Biały Orzeł Koźmin Obra Kościan
Rawia Rawicz Victoria Września
LKS Gołuchów Victoria Ostrzeszów
Kania Gostyń SKP Słupca
Tur 1921 Turek Korona Piaski
Wicher Dobra Polonia Kępno
Ostrovia 1909 Ostrów Polonia 1912 Leszno
PKS Racot Pogoń Nowe Skalmierzyce
 Kolejka 17 – 18-19 listopada
PKS Racot Biały Orzeł Koźmin
Pogoń Nowe Skalmierzyce Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno Wicher Dobra
Polonia Kępno Tur 1921 Turek
Korona Piaski Kania Gostyń
SKP Słupca LKS Gołuchów
Victoria Ostrzeszów Rawia Rawicz
Victoria Września Obra Kościan